| Merknaam: | YINHUASHENG |
| Modelnummer: | EA48 08 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | Kindertype |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Deelnummer | EA48 080 |
| Productsoort | Koeltruckslang |
| Inwendige diameter (ID) | 8.2 ± 0,3 mm |
| Buitendeurs (OD) | 16.0 ± 0,5 mm |
| Wanddikte | 40,00 mm |
| Maximale wanddikteverschil | 0.4 mm |
| Werkdruk | 3.5 MPa |
| Minimale barstdruk | 18.0 MPa |
| Stoflaag | 1 laag |
| Minimale buigradius | 60 mm |
| Gewicht | 173 g/m |