| Merknaam: | YINHUASHENG |
| Modelnummer: | EA48 127 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | Kindertype |
| Deelnummer | EA48 127 |
| Productsoort | Koeltruckslang |
| Inwendige diameter (ID) | 12.7 ± 0,3 mm |
| Buitendeurs (OD) | 21.5 ± 0,5 mm |
| Wanddikte | 40,00 mm |
| Maximale wanddikteverschil | 0.4 mm |
| Werkdruk | 3.5 MPa |
| Minimale barstdruk | 18.0 MPa |
| Stoflaag | 1 laag |
| Minimale buigradius | 85 mm |
| Gewicht | 265 g/m |
| koelmiddel | R404a |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +140°C |
| Materiaal | Synthetisch rubber van hoge kwaliteit (binnenbuis) + eenlaagse stofversterking + buitenlaag van rubber |
| Toepassing | Koeltrucksysteem, koelketen voor het transport van vloeistoffen (compatibel met koelmiddel R404a) |