| Merknaam: | YINHUASHENG |
| Modelnummer: | JM4-90-019A |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | Kindertype |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | JM milieuvriendelijke 4-punts flenster 90° Elbow (zijklep) |
| Grootte | 4 punten (equivalent DN10 / 1/2") |
| Type verbinding | OR Slangen Eind + JM milieuvriendelijke flens |
| Valvepositie | zijdelings gemonteerd voor gemakkelijke toegang |
| Hoek | 90° Elmboog |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Verzegeling | Dual-O-Ring (EPDM/NBR) + Flankenpakking |
| Compatibele vloeistoffen | R404a |
| Toepassing | Koelwagens, containervoertuigen, commerciële koelinstallaties |