| Merknaam: | YINHUASHENG |
| Modelnummer: | 76*240-5/80R |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | 76*240-5/80R |
| Body Diameter | 76 mm |
| Body Length | 240 mm |
| Connection Size | 5/8" ODF |
| Material | Black coated steel |
| Surface Finish | Black paint coating |
| Application | Refrigeration, HVAC, cold chain equipment |
| Service | OEM/ODM customizable |