| Merknaam: | YINHUASHENG |
| Modelnummer: | EA48 190 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | Kindertype |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Onderdeelnummer | EA48 190 |
| Producttype | Koelwagen Slang |
| Binnendiameter (ID) | 18,5 ± 0,3 mm |
| Buitendiameter (OD) | 27,5 ± 0,5 mm |
| Wanddikte | 4,50 mm |
| Max Wanddikte Verschil | 0,4 mm |
| Werkdruk | 3,5 MPa |
| Minimale Barstdruk | 15,0 MPa |
| Stoffenlaag | 1 Laag |
| Minimale Buigradius | 105 mm |
| Gewicht | 365 g/m |
| Koelmiddel | R404a |
| Werktemperatuur | -40℃ ~ +140℃ |
| Materiaal | Hoogwaardig synthetisch rubber (binnenband) + 1-laags stoffenversterking + slijtvaste rubberen buitenlaag |
| Toepassing | Koelwagen/trailer koelsystemen, koudeketen transport vloeistoflevering (compatibel met R404a koelmiddel) |